جواهر ایران آغازمرحله جدید اردوی آماده سازی تیم ملی

جواهر: ایران آغازمرحله جدید اردوی آماده سازی تیم ملی تیم ملی آلیش بانوان کشتی گیران یزدی مجموعه ورزشی تهران

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کاراته کشور عزیزمان ایران قهرمان لیگ جهانی شد ، صالح اباذری هم طلا گرفت

پرونده تیم اعزامی کشور عزیزمان ایران به پنجمین مرحله از رقابتهای لیگ جهانی کاراته با کسب ۱۲ مدال طلا، نقره، برنز و عنوان قهرمانی این مسابقه های در استانبول بسته

کاراته کشور عزیزمان ایران قهرمان لیگ جهانی شد ، صالح اباذری هم طلا گرفت

صالح اباذری هم طلا گرفت/کاراته کشور عزیزمان ایران قهرمان لیگ جهانی شد

عبارات مهم : ایران

پرونده تیم اعزامی کشور عزیزمان ایران به پنجمین مرحله از رقابتهای لیگ جهانی کاراته با کسب ۱۲ مدال طلا، نقره، برنز و عنوان قهرمانی این مسابقه های در استانبول بسته شد.

به گزارش مهر، آخرین نماینده کشور عزیزمان ایران در این دوره از مسابقه های صالخ اباذری بود که جهت کسب مدال طلای وزن ۸۴+ کیلوگرن به دیدار «دارنل گاردی» از هلند رفت و با کسب پیروزی در برابر این رقیب سومین طلای تیم کشورمان را به خود تخصیص داده شده است داد.

کاراته کشور عزیزمان ایران قهرمان لیگ جهانی شد ، صالح اباذری هم طلا گرفت

این دیدار جالب و دیدنی که با برتری نماینده کشورمان شروع شده است بود، با تساوی ۵ بر ۵ خاتمه یافت و در نهایت این اباذری بود که با رای داوران به عنوان کاراته کای پیروز از تاتامی خارج شد و طلای دیگر را جهت تیم کشورمان به ارمغان آورد. وی بعد از یک دور استراحت، کاراته کاهایی از کرواسی، هلند، مهدی عاشوری دیگر نماینده کشورمان و ترکیه را شکست داد و به دیدار نهایی راه پیدا کرد.

رده بندی نهایی لیگ جهانی

پرونده تیم اعزامی کشور عزیزمان ایران به پنجمین مرحله از رقابتهای لیگ جهانی کاراته با کسب ۱۲ مدال طلا، نقره، برنز و عنوان قهرمانی این مسابقه های در استانبول بسته

در آخر سه روز مسابقه ۶۰۷ کاراته کا از ۴۳ کشور، کشور عزیزمان ایران با سه طلا، دو نقره و ۷ برنز عنوان قهرمانی را کسب کرد. ژاپن با دو طلا، سه نقره و ۵ برنز در جای دوم ایستاد و ترکیه میزبان مسابقه های با 2 طلا، دو نقره و یک برنزسوم شد. ایتالیا با دو طلا، یک نقره و یک برنز ، چین تایپه با یک طلا، یک نقره و اکراین با یک طلا و یک برنز عناوین چهارم تا ششم را کسب کردند.

برای تیم کشورمان در این دوره از مسابقه های امیرمهدیزاده ، مهدی خدابخش و صالح اباذری سه مدال طلا، سید علی کریمی و بهمن عسگری دو مدال نقره، طراوت خاکسار، سامان حیدری، امیررضا میرزایی، ذبیح الله پورشیب و تیم های کاتای مردان و زنان کشورمان هفت مدال برنز کسب کرده اند.

واژه های کلیدی: ایران | کاراته | مسابقه | کاراته | لیگ جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog