جواهر ایران آغازمرحله جدید اردوی آماده سازی تیم ملی

جواهر: ایران آغازمرحله جدید اردوی آماده سازی تیم ملی تیم ملی آلیش بانوان کشتی گیران یزدی مجموعه ورزشی تهران

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کی‌روش از خود بی‌خود شده است و ترسیده است / برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در تصویر العمل به بیانات اخیر سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران پاسخ محکمی داد.

کی‌روش از خود بی‌خود شده است و ترسیده است / برانکو

برانکو: کی روش از خود بی خود شده است و ترسیده است

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در تصویر العمل به بیانات اخیر سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران پاسخ محکمی داد.

به گزارش تسنیم، برانکو ایوانکوویچ که از چند روز گذشته تمرینات پرسپولیس را جهت فصل تازه استارت زده هست، در مورد اتهاماتی که کارلوس کی روش متوجه او ساخته و گفته است که سرمربی سرخپوشان در راه آماده سازی تیم ملی جهت جام جهانی ۲۰۱۸ سنگ اندازی کرده، به روزنامه «jutarnji list» چاپ زاگرب گفت: از آنجایی که می دانم کی روش از کدام کشور آمده هست، انجام چنین کاری از سوی او برایم عجیب نمی آید. ما به لحاظ فرهنگی تحصیل کرده ایم و من در مورد چنین شخصیتی صحبت نخواهم کرد.

کی‌روش از خود بی‌خود شده است و ترسیده است / برانکو

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که «آیا این حقیقت دارد که بازیکنان پرسپولیس هر موقع که به تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران دعوت می شدند، نمی درخواست کردند اردوی این تیم را ترک کنند؟»، گفت: چنین چیزی حقیقت ندارد. بازیکنان من هر موقع که به تیم ملی دعوت می شدند، در اردوی این تیم حاضر می شدند. کی روش این عنوان را مطرح کرده است تا توجهات را از ناکامی تیم ملی دور کند. تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی نشان داد که بازیکنان بزرگی دارد، ولی متأسفانه مربی برنده ای همچون زلاتکو دالیچ نداشت، کسی که بتواند از کیفیت بازیکنانش بهره مورد نیاز را ببرد. این جهت من داستانی در مورد از دست دادن وقت است.

«چطور از تیم شما تنها دو بازیکن در تیم ملی بود؟»، وی در مواجهه با این پرسش نیز اظهار داشت: سیدجلال حسینی، کاپیتان ما نیز باید به تیم ملی دعوت می شد، کسی که در بازی با الجزیره گل برتری ما را به ثمر رساند و به افزایش پرسپولیس به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا کمک کرد. اگرچه کی روش در نهایت سیدجلال را به تیم ملی جهت حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ دعوت نکرد، چون او از دیدن موفقیت های کلوب های ایرانی خوشحال نبود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در تصویر العمل به بیانات اخیر سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران پاسخ محکمی داد.

سرمربی سرخپوشان تهرانی که رابطه خیلی خوبی هم با زلاتکو دالیچ دارد، در تمجید از وی گفت: دالیچ بعد از بازی کرواسی و آرژانتین – دیداری که به برتری ۳ بر صفر کرواسی انجامید – دو پیشنهاد از آسیا دریافت کرده هست. همچنین در کشور عزیزمان ایران همه انتظار دارند که با رفتن کی روش، دالیچ جانشین او شود، به همین خاطر کی روش از خود بی خود شده است و ترسیده هست. جهت ما کروات ها، بزرگ ترین مسئله مان پاسپورت هاست. هنگامی که پرتغال بدون رونالدو را با تیم کرواسی که با ایسلند بازی می کند، مقایسه کنید، ما بهتر از آنها هستیم.

وی همچنین به سایت تی پورتال کرواسی گفت: این نخستین بار نیست که کی روش دست به چنین کارهایی می زند. او برابر هر مربی بادانشی که در کشور عزیزمان ایران هست، چنین رفتاری از خود نشان داده هست، از جمله کرانچار. نمی دانم او دنبال چیست و منظورش را از چنین رفتارهایی متوجه نمی شوم.

واژه های کلیدی: ایران | سرمربی | ایرانی | فوتبال | کرواسی | بازیکنان | پرسپولیس | جام جهانی | سرمربی تیم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog